Hakkımızda

ONUN ADI POLYMAT..!

Polymat Oyuncak 2015 yılından itibaren Polymat Markası altında üretilen polietilen ürün gruplarını Türkiye ve Dünya pazarına açıyor.

Sahip olduğu teknolojik olanakları artık geleceğimiz olan çocuklarımız içinde kullanırken, ülkemizin ihracatına katkı yapabilmek ve oyuncak sektörünü dışa bağımlılığını azaltmak için var gücüyle çalışıyor.

Gözümüzden bile sakındığımız çocuklarımız için polietilen hammadde ’den kesinlikle kokusuz, anti-bakteriyel, sıvı geçirmez ve darbe emici ürünler üretiyoruz, bu ürünleri üretirken hurda ve 2. el hammadde kullanmıyoruz.

Polymat bu ürünleri AB yasaklı kimyasal testi olan ROCH standartlarında üretirken, TSE, EN 71-1-2-3 ve CE belgeleri ile de tam ve eksiksiz bir üretim standardı yakalıyor. Ürünlerimizin bir diğer özelliği de çevre dostu olması, kalıcı deformasyon sağlamaması ve 1 ton sürekli baskıda sadece %5 form kaybı yaşamasıdır. Biz ürünlerimizi istenilen sertlik ve yumuşaklıkta üretebiliyoruz.

Şu anki ürünlerimiz AB anaokulu standartlarına uygun şekilde üretilmiştir.

Alev yürütmezlik özelliğimiz bir diğer standardımızdır. Soğuk ve sıcak ısı yalıtımı sağlayan bu ürünümüzde çocuklarımız oynarken darbeye bağlı herhangi bir yaralanma yaşamazlar.

Ürünlerimizin temizliğinde son derece kolaydır. Ürünleri sadece nemli bir bez veya ıslak mendil yardımı ile temizleyebilirsiniz. Herhangi bir kimyasal temizlik malzemesi kesinlikle kullanmayınız. Tüm ürünlerimizi ailelerimize gönül rahatlığı ile sunarken, siz değerli sektör temsilcilerimize, çocuklarını seven tüm ailelerimize saygılarımızı sunuyoruz.

Polymat ile birlikte hep beraber yeni ufuklara...